czyszczenie tapicerki samochodowej

WNĘTRZA SMOCHODÓW

Czyszczenie tapicerki samochodowej materiałowej i skórzanej, czyszczenie elementów plastikowych, ozonowanie wnętrza.

Czyszczenie tapicerki samochodowej materiałowej i skórzanej metodą ekstrakcyjną.

Proces kompleksowego czyszczenia i prania tapicerki auta polega na dokładnym odkurzeniu całego auta z zanieczyszczeń w sposób tradycyjny. Następnie, tapicerka zostaje pokryta specjalnym środkiem piorącym firmy Karcher. Brud i inne osady zostają rozpuszczone, a następnie podciśnieniowe odessane przez odkurzacz ekstrakcyjny – wszystkie zanieczyszczenia są usuwane z tapicerki, a nie wcierane głębiej jak ma to miejsce w przypadku zastosowania ręcznego czyszczenia za pomocą pianki czy proszku.

Po procesie prania następuje dokładne płukanie tkanin środkiem zmiękczającym materiał i zabezpieczającym go przed powtórnym zabrudzeniem.  Dodatkowo możemy pokryć tkaninę środkiem anty-alergicznym, zabezpieczającym tapicerkę przed roztoczami na okres kilku miesięcy.

Oferujemy czyszczenie całego wnętrza samochodu – czyszczenie tapicerki, bagażników, dywaników, podsufitki i części plastikowych. Zajmujemy się również czyszczeniem foteli w autobusach, busach i samochodach firmowych. Oferujemy również ozonowanie pojazdów prywatnych i firmowych.

Zasięg działania: Trójmiasto i okolice. Zadzwoń teraz: +48 519 196 572

Proces prania i czyszczenia tapicerki pojazdu.

Odkurzanie pojazdu oraz wydmuchanie zanieczyszczeń. Samochód zostaje dokładnie odkurzone, by pozbyć się rożnych zanieczyszczeń – piach, pyłki, sierść czy włosy. Po odkurzaniu wydmuchujemy zanieczyszczenia z zakamarków za pomocą sprężonego powietrza. W przypadku ciężkich zabrudzeń wykładzina pojazdu jest szczotkowana mechanicznie za pomocą obrotowych szczotek tak by pozbyć się zanieczyszczeń z większą skutecznością.

Pranie podsufitki pojazdu oraz tapicerowanych słupków bocznych. Stosując odpowiednie metody, bezpiecznie czyścimy podsufitkę, bez ryzyka jej odklejenia. Brudna podsufitka to problem kilkuletnich samochodów, a zabrudzenia zawiązane są z przepływem powietrza z zanieczyszczeniami. Pranie podsufitki zostaje przeprowadzanie metodą bonetowania, pozwala to na osiągnięcie dużej skuteczności prania bez ryzyka przemoczenia materiału i odklejenia podsufitki.

Pranie foteli oraz kanapy tylnej. W większości zabrudzenia te nie są zbyt wielkim problemem i bardzo dobrze czyszczą się w procesie prania. W przypadku ciężkich zabrudzeń plam z tłuszczu, oleju, itp. korzystamy ze specjalistycznych odplamiaczy. Tapicerka zostaje uprana za pomocą odkurzacz piorącego. Po nałożeniu środka piorącego odsysamy go wraz z zabrudzeniami tapicerki.