czyszczenie wykładzin dom-firma

DOM I FIRMA

Czyszczenie wykładzin i dywanów w domu, biurze, firmie.

Czyszczenie wykładzin, dywanów i tapicerki meblowej. Pierzemy wszelkiego rodzaju wykładziny i dywany w domach i firmach.

Jeśli chcesz odświeżyć wykładzinę, wyczyścić dywan, pozbyć się plam lub nie miłego zapachu, to trafiłeś idealnie. Oferujemy profesjonalne, antyalergiczne czyszczenie dywanów, tapicerek, wykładzin w domu klienta, biurze lub siedzibie firmy.

Pranie ekstrakcyjne – wprowadzanie pod dużym ciśnieniem, wody z detergentem, który usuwa wszelki brud. Jednocześnie brud jest odsysany. Dywan jest z wierzchu lekko wilgotny, od spodu zaś suchy. Czyszczenie podciśnieniowe zapewnia dogłębne usunięcie wszelkich zabrudzeń. Krzesła, sofy, fotele, kanapy, etc. przy pomocy specjalnej małej ssawki, która pozwala na czyszczenie wszelkich najmniejszych powierzchni i załamań oraz niedostępnych miejsc. Czyszczenie odbywa się pod ciśnieniem, tak samo jak w przypadku dywanów i wykładzin.

Do czyszczenia wykładzin i dywanów, stosujemy wysokiej jakości preparaty do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego firmy Kärcher.

Do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego stosujemy atestowane środki piorąco-czyszczące uznanej i bardzo popularnej marki Kärcher.

Wysoce wydajne i skuteczne proszki i płyny umożliwiają nam kompleksowe i efektywne pranie, czyszczenie, pielęgnację oraz odplamianie: tapicerek meblowych, dywanów i wykładzin w mieszkaniach, w biurach, w obiektach użyteczności publicznej.

Zasięg działania: Trójmiasto i okolice. Zadzwoń teraz: +48 519 196 572

Metoda Ekstrakcji

Identyfikacja materiału – w celu dobrania odpowiednich środków.

Odplamianie – uporczywe plamy wymagają zastosowania odpowiedniego odplamiacza. Dzięki unikatowym składnikom poszczególne odplamiacze skutecznie usuwają plamy pochodzenia białkowego, brązowego (kawa, herbata, wino, cola) oraz zwierzęcego. Etap ten może być, a niekiedy musi być, wykonywany jako krok pierwszy.

Pranie ekstrakcyjne – płukanie ekstrakcyjne za pomocą łagodnego środka usuwa brud „zmiękczony” we wstępnej fazie czyszczenia, dodatkowo użyty środek może stabilizować kolor, zapobiegać ponownemu osadzaniu się brudu oraz wydłużać czas, w którym materiał wygląda świeżo i czysto. To etap dogłębnego czyszczenia – oprócz walorów estetycznych zachodzi proces prania higienicznego. Pozbywamy się roztoczy oraz innych niepożądanych elementów kryjących się w głębi tapicerki, bądź dywanu.

Suszenie – wilgoć pozostała po praniu odsysana jest do maszyny minimalizując czas schnięcia. Materiał nie jest przemoczony a czas schnięcia to zaledwie kilka godzin.